Jako rodzic pragniesz, aby woje dziecko było zawsze bezpieczne w podróży, nawet gdy zachodzi potrzeba zmiany samochodu. TobiFix od Maxi-Cosi zainstalujesz w swoim samochodzie prostym kliknięciem złączy systemu ISOFIX, a uprząż i zagłówek dopasują się do rosnącego dziecka.

Montaż
Preferujesz fotelik dziecięcy, który zainstalujesz z użyciem złączy ISOFIX? Fotelik TobiFix od Maxi-Cosi wykorzystuje właśnie ten bezpieczny sposób montażu. Instrukcja obsługi krok po kroku objaśni, jak poprawnie połączyć fotelik z punktami montażowymi ISOFIX w Twoim samochodzie.

Po zakończeniu procesu montażu z użyciem ISOFIX fotelik pozostanie w samochodzie. Dzięki temu przed podróżą wystarczy posadzić w nim Twojego malucha i zapiąć uprząż.

Czy wiesz, że połącznie ISOFIX dodatkowo stabilizuje fotelik samochodowy? Nawet jeśli Twoje dziecko nie korzysta akurat z fotelika, jest on bardziej stabilny niż w przypadku użycia pasa bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo
W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Nasze innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i umożliwiają bezpieczne, rodzinne podróżowanie każdego dnia.
Kolorowe znaczniki ostrzegawcze potwierdzają prawidłowy montaż, zmniejszając szansę na popełnienie błędu
System ochrony bocznej chroni dziecko przed uderzeniem bocznym

Fotelik TobiFix posiada System ochrony bocznej, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia.

Fotelik TobiFix od Maxi-Cosi chroni Twoje dziecko w podróży, a dodatkowo jest wygodny i łatwy w użytkowaniu dla rodziców dzięki montażowi ISOFIX. Nie bez znaczenia pozostają kolorowe znaczniki na foteliku, które wskazują, czy został on poprawnie połączony z punktami montażowymi ISOFIX. Takie wizualne potwierdzenie upewnia rodziców, że wszystko jest w porządku oraz minimalizuje ryzyko niepoprawnego montażu.

Fotelik TobiFix rośnie razem z Twoim dzieckiem. Uprząż oraz zagłówek można w prosty sposób dostosować, aby zapewnić Twojemu dziecku idealne dopasowanie aż do 4 roku życia. TobiFix oferuje 3 opcje regulacji pochylenia siedziska od pozycji siedzącej, po przeznaczoną do spania.

Zdejmowany pokrowiec
Ponieważ w podróży Twoje dziecko może źle się poczuć, wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom pokrowiec fotelika Maxi-Cosi można łatwo zdjąć i nadaje się do prania w pralce.

Łatwość użytkowania
Montaż fotelika TobiFix za pomocą punktów montażowych ISOFIX
Regulowana noga wspierająca automatycznie "klika”, gdy zostaje ustawiona w odpowiedniej pozycji
Pokrowiec można zdjąć
Pokrowiec można prać w pralce

Wygoda
3 wygodne pozycje pochylenia siedziska, od pozycji siedzącej do przeznaczonej do spania
Regulowana uprząż oraz zagłówek zapewniają odpowiednie dopasowanie do rosnącego dziecka


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl