MAXI COSI TINCA FOTELIK SAMOCHODOWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA
Lekka konstrukcja
Zgodność z normą i-Size dla większego bezpieczeństwa
Duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
Elastyczny system podróżny

Bezpieczeństwa nigdy nie należy traktować lekko. Ale to nie znaczy, że Twój fotelik samochodowy nie może taki być. Ważący zaledwie 3,2 kg, zgodny z normą i-Size fotelik Maxi-Cosi Tinca został zaprojektowany dla wygody rodziców. Ponadto jego zgodność z normą i-Size gwarantuje zawsze bezpieczną podróż samochodem.
Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Z uwagi na lekką konstrukcję fotelik ten bardzo łatwo jest przenosić do i z samochodu. Jest także wygodny i bezpieczny dla Twojego maleństwa dzięki wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę.

Montaż
Fotelik Maxi-Cosi Tinca pasuje do większości samochodów, tak więc nie musisz się martwić, jeśli jeździsz różnymi autami — w tym zgodnym z normą i-Size foteliku Twój maluch będzie zawsze podróżować bezpiecznie i wygodnie. Ten lekki model dziecięcego fotelika samochodowego można zamocować w aucie za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub uchwytów ISOFIX. Instrukcja obsługi przeprowadzi Cię przez kolejne kroki montażu przy użyciu pasa samochodowego, aby zapewnić bezpieczeństwo. W przypadku montażu z użyciem uchwytów ISOFIX trzeba posiadać odpowiednią bazę. Przymocuj ją do tych uchwytów i pozostaw w samochodzie. Za każdym razem, gdy wsiadasz do auta, możesz jednym kliknięciem przymocować nasz fotelik samochodowy Maxi-Cosi Tinca do bazy, a przy wychodzeniu z pojazdu jednym ruchem go z tej bazy wypiąć. Wskaźniki wizualne powiadamiają Cię, kiedy fotelik samochodowy Maxi-Cosi jest właściwie zamocowany i można ruszać w drogę. Fotelik Tinca można zamontować na Bazie Tinca.

Bezpieczeństwo
Fotelik zgodny z normą i-Size zapewnia bezpieczną podróż tyłem do kierunku jazdy, gwarantując dodatkową ochronę głowy i szyi dziecka. Wkładka dla noworodka utrzymuje główkę dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji, gdyż zawsze doskonale pasuje. Ponadto fotelik Tinca zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami bocznymi. Oznacza to, że w model ten wbudowano udoskonalony materiał jeszcze lepiej absorbujący wstrząsy w sytuacji, gdyby doszło do wypadku.

Idealny dla wszystkich
Fotelik samochodowy Tinca to model świetny dla wszystkich, zarówno w samochodzie, jak i podczas spaceru. Jest idealny rodziców, ponieważ jego lekka konstrukcja sprawia, że bardzo łatwo można przenosić dziecko do i z samochodu. Jest też znakomity dla niemowląt dzięki miękkiej wkładce dla noworodka z poduszką pod główkę oraz dużemu daszkowi przeciwsłonecznemu z ochroną UV. Fotelik Tinca jest kompatybilny z większością wózków spacerowych Maxi-Cosi i można go łatwo zdejmować z takiego wózka dzięki przyciskom zwalniania z pamięcią. Po całodziennym użytkowaniu fotelik Tinca bywa brudny, Twój maluch może też cierpieć na chorobę lokomocyjną — z tego względu zadbaliśmy o to, aby tapicerkę fotelika Maxi-Cosi można było łatwo zdejmować. Niezależnie od tego, co się stanie, tapicerkę tę można z łatwością wyczyścić, piorąc ją w pralce (w 30°C).

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
łatwość użytkowania
Lekka konstrukcja ułatwiająca przenoszenie
Pasuje do większości wózków Maxi-Cosi
Dzięki przyciskom zwalniania z pamięcią można go łatwo zdejmować jedną ręką z wózków spacerowych Maxi-Cosi i Quinny.
Zmywalna tapicerka

WYGODA
Wyposażony w duży daszek przeciwsłoneczny z ochroną UV
Wkładka dla noworodka zapewnia maleństwu większe bezpieczeństwo i pełną wygodę, a zagłówek zawsze doskonale pasuje do główki dziecka
Wygodne, dodatkowo wyściełane siedzisko
Zmywalna tapicerka ułatwiająca czyszczenie fotelika samochodowego

BEZPIECZEŃSTWO
Zgodność z normą bezpieczeństwa i-Size

CECHY OGÓLNE
Pasuje do Bazy FamilyFix dla fotelików samochodowych Maxi-Cosi

DANE TECHNICZNE:
WAGA: 3,2 KG
WYMIARY: 44 x 35 x 66

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl