Niezależnie od długości podróży, jako rodzic chcesz, aby Twoje maleństwo było zawsze bezpieczne. Rodi SPS od Maxi-Cosi to nasz najbardziej przystępny cenowo fotelik samochodowy. Dzięki niemu każda podróż z Twoim dzieckiem jest bezpieczna i komfortowa.

Montaż
Fotelik Rodi SPS od Maxi-Cosi będzie pasował do praktycznie każdego samochodu, ponieważ połączenie fotelika z tylną kanapą odbywa się za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Umieść Rodi SPS na tylnej kanapie samochodu, zapnij fotelik pasem bezpieczeństwa i można ruszać w drogę.

Bezpieczeństwo
Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze wygoda podróżowania Twojego maleństwa. Od fotelików samochodowych dla noworodków po foteliki dla dwunastolatków – z radością pomagamy rodzinom we wspólnych podróżach. Fotelik Rodi SPS jest wyposażony w System ochrony bocznej, który, który chroni Twoje dziecko podczas uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia.

Bezpieczny i prosty w obsłudze fotelik samochodowy
Obok Systemu ochrony bocznej niewątpliwym atutem fotelika Rodi SPS jest niezwykle lekka konstrukcja, dzięki której możesz łatwo przenosić fotelik pomiędzy samochodami. Jest to ważne szczególnie w sytuacji, gdy posiadasz więcej niż jeden samochód. Fotelik przypina się samochodowym pasem bezpieczeństwa, wobec czego będzie pasował do większości samochodów.

Jego siedzisko można dostosować do rosnącego dziecka dzięki regulowanej wysokości zagłówka. Dzięki temu z fotelika może korzystać aż do 12 roku życia!

Zdejmowany pokrowiec
Ponieważ podczas codziennego użytkowania fotelik może się pobrudzić lub Twoje dziecko może się źle poczuć, pokrowiec fotelika można łatwo ściągnąć do prania. Bez problemu można go wyprać w pralce.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Możliwość użycia pasów bezpieczeństwa do montażu fotelika
Lekka konstrukcja pozwala na łatwe przenoszenie fotelika między samochodami
Pokrowiec można zdjąć
Pokrowiec można prać w pralce

WYGODA
Dopasowanie wysokości zagłówka do rosnącego dziecka

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl