Poznaj naszą bezpieczną gondolę Jade! Jade zdobyła najwyższą ocenę 5 gwiazdek w rankingu niemieckiej fundacji Stiftung Warentest (STIWA). Gondola jest zgodna z najbardziej restrykcyjnymi regulacjami w dziedzinie bezpieczeństwa (R129) i pozwala maluchom na dłuższy oraz zdrowszy sen w podróży.

Montaż

Samochodowa gondola Jade od Maxi-Cosi może zostać zainstalowana na tylnym siedzeniu samochodu dzięki unikalnemu systemowi Slide & Go!

Instalacja gondoli polega na wsunięciu jej w zgodną z ISOFIX bazę samochodową 3wayFix. Dzięki jednemu prostemu ruchowi jesteśmy gotowi do drogi! Światełko ostrzegawcze oraz sygnał dźwiękowy systemu 3wayFix sprawia, że montaż gondoli jest jeszcze prostszy. 

Dzięki systemowi Slide & Go można również przenieść Twoją pociechę z wózka do samochodu nie budząc jej. Podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne. 

Bezpieczeństwo

W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem.

Eksperci twierdzą, że noworodki nie powinny podróżować w siedzącej pozycji dłużej niż przez dwie godziny i że powinny jak najdłużej spać w najbardziej odpowiedniej dla nich pozycji, czyli płasko na plecach. Pomimo to nadal często zdarza się, że maluchy przebywają w fotelikach samochodowych dłużej, niż jest to zalecane.

Właśnie dlatego stworzyliśmy Jade – gondolę samochodową, która zapewnia dziecku zdrową, płaską pozycję i pozwala na niczym nie zmącony sen podczas podróżowania samochodem. To jak drugie łóżeczko dla Twojej pociechy! Dlatego nie musisz dłużej martwić się o komfort i bezpieczeństwo Twojego malca podczas długich podróży samochodem.

Nasze innowacyjne rozwiązanie łączące komfort gondoli z bezpieczeństwem oraz wygodą fotelików samochodowych otrzymało ocenę 5 gwiazdek od fundacji Stiftung Warentest (STIWA)*.

Co więcej, gondola Jade jest zgoda z najnowszymi i najbardziej restrykcyjnymi regulacjami w dziedzinie bezpieczeństwa (R129), zapewniając noworodkowi zwiększoną ochronę głowy i szyi oraz dodatkową ochronę podczas uderzenia bocznego.

Nie czujesz się pewnie w kwestii montażu? Nie przejmuj się! Światełko ostrzegawcze oraz sygnał dźwiękowy systemu 3wayFix potwierdza prawidłowy montaż, a 3-punktowa uprząż gondoli pozwala na pewne i bezpieczne zapięcie Twojego maleństwa.

* Stiftung Warentest to niemiecka organizacja zajmująca się niezależnymi testami konsumenckimi produktów i usług. Eksperci tej organizacji co dwa lata przeprowadzają testy fotelików samochodowych pod kątem bezpieczeństwa, łatwości użytkowania oraz ergonomii. STIWA rekomenduje gondolę Jade dla noworodków.

Bezpieczna i wygodna gondola dla małych podróżników

Foteliki samochodowe służą do podróżowania, a gondole do spania. Połączyliśmy te dwa produkty, aby zaoferować Twojemu maluchowi bezpieczne podróżowanie i wygodny sen podczas długich wyjazdów!

Nasza gondola Jade jest wygodna, a do tego tak bezpieczna jak fotelik samochodowy. Zapewnia prosty montaż w samochodzie oraz płaską pozycję spania w zakresie 180°, czyli najbezpieczniejszą i najzdrowszą pozycję do odpoczynku dla noworodków.

Dzięki temu nasza bezpieczna gondola oferuje najwyższy komfort spania dla dzieci podczas krótkich wycieczek do supermarketu oraz podczas długich rodzinnych wyjazdów. 

Nie czynimy żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo Twojego maleństwa. Gondola Jade jest zgoda z najbardziej restrykcyjnymi regulacjami w dziedzinie bezpieczeństwa (R129), zapewniając noworodkowi zwiększoną ochronę głowy i szyi oraz dodatkową ochronę podczas uderzenia bocznego.

Może zostać zamontowana na tylnym siedzeniu samochodu z użyciem bazy ISOFIX 3wayFix dzięki unikalnemu systemowi Slide & Go.

Atrakcyjny wygląd oraz skórzane wykończenia sprawiają, że w kilka sekund Jade może przeistoczyć się w stylowy wózek, jeśli wepniemy gondolę w stelaż wózka Maxi-Cosi. Nie musisz nawet budzić swojego maleństwa, gdy przepinasz gondolę z samochodu na stelaż wózka!

System podróżny

Jade od Maxi-Cosi jest częścią zestawu 3way Family i oferuje rozwiązania od narodzin aż do 4 roku życia. Jade pasuje do bazy ISOFIX 3wayFix, która jest również kompatybilna z fotelikiem samochodowym Pebble Plus oraz z fotelikiem samochodowym dla maluchów Pearl Pro i-Size.

To zapewnia nam możliwość użytkowania systemu od narodzin aż do 4 roku życia.

Jade pasuje również do każdego stelaża wózka Maxi-Cosi!

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

 • Sygnalizacja wizualna oraz dźwiękowa poprawnego montażu gondoli w bazie ISOFIX
 • Łatwy montaż w samochodzie dzięki unikalnej technice wsunięcia gondoli do bazy 3wayFix (wkrótce) oraz możliwość użycia gondoli z stelażami wózków Maxi-Cosi.
 • Nowe, ergonomiczne przyciski zwalniające są łatwo dostępne z obydwu stron
 • Pokrowiec łatwo się ściąga i nadaje się do prania
 • Instrukcja dotycząca sposobu prania znajduje się na pokrowcu

WYGODA

 • Wkładka ochronna dla niemowląt zapewnia wygodną oraz bezpieczną pozycję leżenia
 • Duży daszek przeciwsłoneczny zapewnia optymalną ochronę przed słońcem
 • Delikatny materac zapewnia Twojemu maluchowi maksymalny komfort
 • Dla zwiększenia komfortu snu uprząż można wypiąć, jeśli gondola nie jest używana w samochodzie

BEZPIECZEŃSTWO

 • Gondola Jade jest zgodna z najbardziej restrykcyjnymi regulacjami w dziedzinie bezpieczeństwa (R129), zapewniając noworodkowi maksymalną ochronę głowy i szyi
 • Dla optymalnej ochrony i bezpieczeństwa gondola została zaprojektowana z użyciem materiałów pochłaniających energię uderzenia
 • Zapnij Twoją pociechę bezpiecznie i wygodnie dzięki 3-punktowej uprzęży

OGÓLNE

 • Ustawienie gondoli można zmienić w samochodzie bezpośrednio na gondoli wpiętej do bazy, aby zapewnić dziecku optymalną i bezpieczną pozycję
 • Długie użytkowanie systemu dzięki bazie 3wayFix
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl