Poznaj nasz nowy wózek Gia: kompaktowy, wytrzymały i przestronny! Gdy jesteś w mieście, z wózkiem Gia od Maxi-Cosi sprostasz każdemu wyzwaniu. Pomimo iż jest przystosowany do użytku już dla noworodków, Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do momentu, gdy nie potrzebuje już wózka.

Wózek miejski

Gia od Maxi-Cosi to idealne rozwiązanie dla rodziców mieszkających w mieście, którzy szukają wszechstronności, wygody użytkowania oraz komfortu!

Nasza kompaktowa spacerówka od narodzin sprosta Twojemu miejskiemu stylowi życia, ponieważ jest kompaktowa, wytrzymała i przestronna. Pomimo iż wózek jest przystosowany do użytku już dla noworodków, Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do 22 kg, gdy Twoja pociecha nie potrzebuje już wózka.

Twoje maleństwo będzie podróżowało w komfortowych warunkach po każdej nawierzchni dzięki odpowiednim kołom oraz zawieszeniu. Rozkładany daszek oraz dodatkowo wypełnione siedzisko ze specjalną wkładką zapewni Twojemu maluchowi przytulne miejsce do odpoczynku.

Całodniowa wycieczka? Nic prostszego! Dzięki pojemnemu koszowi na zakupy oraz zintegrowanej kieszeni Gia zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie potrzebne drobiazgi.

Wózek można łatwo złożyć jedną ręką, dzięki czemu drugą ręką możesz trzymać Twoją pociechę.

Wybierasz się w podróż samochodem? Gia nada się do tego idealnie. Do wózka w prosty sposób można przypiąć kompatybilną gondolę lub fotelik samochodowy Maxi-Cosi i swobodnie przemieszczać się pomiędzy samochodem i stelażem.

Gia posiada również cup holder, więc zawsze znajdzie się miejsce na Twoją kawę!

Wygoda

Wózek jest ławy w użytkowaniu dla Ciebie i wygodny dla Twojego dziecka. Posiada siedzisko z dodatkowym wypełnieniem zapewniającym odpowiednią wygodę podróżowania dla Twojej pociechy.

Dzięki rozkładanemu daszkowi Twój maluch będzie przygotowany na każdą pogodę! Rozkładane oparcie możesz dostosować do zmieniających się potrzeb dziecka.

Gdy musisz wspiąć się po schodach lub skorzystać z komunikacji miejskiej, Gia ułatwia Ci to zadanie! Wózek waży mniej niż 10 kg, więc możesz go łatwo podnieść i przenieść.

Aby stworzyć wszechstronny system podróżowania, do wózka można dodać kompatybilny fotelik samochodowy Maxi-Cosi. Pamiętaj również, że Gia może towarzyszyć Twojemu maluchowi aż do 4 roku życia.

Kompaktowy, wytrzymały i przestronny

Na zakupach, podczas krótkiego spaceru po parku lub leniwej przechadzki po okolicy – dzięki wózkowi Gia od Maxi-Cosi jest się zawsze gotowym na niespodziewane!

Nasza spacerówka jest kompaktowa, wytrzymała i zapewnia dużo miejsca. Wózek jest przystosowany do użytku już dla noworodków, ale Gia rośnie razem z Twoim dzieckiem aż do 22 kg, gdy Twoja pociecha nie potrzebuje już wózka.

Twoje maleństwo będzie podróżowało w komfortowych warunkach po każdej nawierzchni dzięki odpowiednim kołom oraz zawieszeniu.

Wózek będzie przytulnym miejscem dla Twojego dziecka dzięki siedzisku z dodatkowym wypełnieniem. Twój maluch będzie również przygotowany na każdą pogodę dzięki rozkładanemu daszkowi.

Całodniowe wyjście z domu? Gia nada się do tego idealnie! Dzięki pojemnemu koszowi na zakupy Gia zapewni wystarczająco dużo miejsca na wszystkie potrzebne drobiazgi.

Aby zwiększyć użyteczność, wózek Gia można złożyć jedną ręką, wobec czego w drugiej ręce możesz trzymać dziecko lub kubek kawy na wynos.

Obok rączki wózka znajduje się poręczny cup holder, gdzie możesz włożyć swój napój. Na plecach wózka znajduje się kieszeń, która idealnie nada się do schowania portfela, kluczy lub telefonu komórkowego.

Zawartość opakowania
Wkładka
Peleryna przeciwdeszczowa
Kosz na zakupy
Daszek przeciwsłoneczny
2 zestawy nakładek na szelki (dla noworodka i małego dziecka)
Wózek spacerowy
Pałąk bezpieczeństwa
4 koła

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA
Lekka, kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwy transport i przechowywanie
Nadaje się dla dzieci od narodzin do 22 kg, gdy nie potrzebują już wózka
Prosty system składania: wózek można złożyć za pomocą jednej ręki
Kompaktowy system podróżowania: usuń siedzisko i zainstaluj kompatybilny fotelik samochodowy Maxi-Cosi
Praktyczny cup holder na napoje
Zintegrowana kieszeń na drobiazgi na plecach wózka

WYGODA
Koła i zawieszenie na każdą nawierzchnię
Rozkładany daszek oraz siedzisko z dodatkowym wypełnieniem zapewnią Twojemu maluchowi przytulne miejsce do odpoczynku

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl