Przy tworzeniu fotelika Maxi-Cosi AxissFix stawialiśmy przede wszystkim na bezpieczeństwo! Dzięki możliwości obrotu o pełne 360 stopni AxissFix wyróżnia się również wyjątkową łatwością użytkowania. Nasz fotelik jest zgodny z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size i oferuje możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy, zapewniając zwiększoną ochronę głowy oraz szyi Twojego maleństwa.

Montaż
Montaż fotelika Maxi-Cosi AxissFix w Twoim samochodzie jest prosty i praktyczny dzięki użyciu złączy ISOFIX oraz górnego paska mocującego typu top tether. Aby dokonać poprawnego montażu z użyciem ISOFIX, sprawdź instrukcję oraz naszą listę kontrolną. Po podpięciu fotelika do punktów montażowych ISOFIX w Twoim samochodzie, połącz górny pasek mocujący z punktem zaczepu w pojeździe. Taki montaż zapewni odpowiednie bezpieczeństwo podróżowania. Zapięcie w foteliku Twojego maluszka jest jeszcze łatwiejsze, ponieważ fotelik można odwrócić w kierunku drzwi.

Bezpieczeństwo
W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Dla nas bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najwyższym priorytetem. Niezależne centra testów zderzeniowych, jak na przykład niemiecka organizacja ADAC (Allgemeneir Deutscher Automobil-Club), przetestowały AxissFix w zakresie bezpieczeństwa dynamicznego oraz łatwości użytkowania, wystawiając fotelikowi ocenę dobrą. Fotelik Maxi-Cosi AxissFix jest zgodny z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size w zakresie poprawionej ochrony podczas uderzenia bocznego. Oznacza to, że nasz fotelik oferuje optymalną ochronę dla głowy, szyi oraz korpusu, umożliwiając jednocześnie podróżowanie tyłem do kierunku jazdy do około 87 cm wzrostu (w przybliżeniu 2 lata), która to pozycja jest uważana za najbezpieczniejszą dla dziecka. AxissFix oferuje prosty i bezpieczny montaż w standardzie ISOFIX, a górny pasek mocujący typu top tether dodatkowo poprawia bezpieczeństwo, ograniczając ruch wzdłużny. Specjalne oznaczenia informują Cię, gdy ISOFIX oraz górny pasek mocujący mają odpowiednie napięcie. W zagłówku fotelika AxissFix znajduje się absorbujący uderzenia materiał, który zapewnia Twojemu maleństwu dodatkową ochronę.

Nasz obrotowy fotelik AxissFix oferuje trzy dodatkowe funkcje zapewniające maksymalne bezpieczeństwo: 5-punktową zintegrowaną uprząż, antypoślizgowe wkładki na ramionach stabilizujące dziecko podczas przedniego uderzenia oraz automatyczny pas bezpieczeństwa łączący bazę i fotelik, zapobiegający wypięciu się fotelika.

Bezpieczeństwo i łatwość użytkowania dzięki obrotowemu fotelikowi samochodowemu AxissFix
AxissFix zapewnia maksymalne bezpieczeństwo dla Twojego dziecka, a Tobie daje maksymalną łatwość użytkowania! Fotelik AxissFix obraca się w zakresie 360°, pozwalając Ci w ciągu zaledwie kilku sekund w prosty sposób zabezpieczyć Twoje dziecko przed podróżą i wyjąć je z fotelika po dotarciu do celu. Pokochasz brak konieczności nachylania się i wciskania pomiędzy tylny fotel i oparcie przedniego fotela!

Stawiając na łatwość użytkowania, nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie Twojej pociechy

Fotelik Maxi-Cosi AxissFix jest zgodny z najnowszym europejskim standardem bezpieczeństwa i-Size. Ten obrotowy fotelik oferuje poprawioną ochronę podczas uderzenia bocznego oraz możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy do około 2 roku życia (87 cm wzrostu), co zapewnia zwiększoną ochronę głowy oraz szyi. Dodatkowo, oferując możliwość jednoczesnej regulacji zagłówka oraz szelek, ten fotelik dziecięcy rośnie razem z dzieckiem. Możesz używać fotelika AxissFix najpierw tyłem do kierunku jazdy, a w późniejszym czasie przodem do kierunku jazdy. Wskaźnik wzrostu podpowie Ci, kiedy nadejdzie czas na zmianę kierunku podróżowania Twojej pociechy.

Zdejmowany pokrowiec
W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, pokrowiec fotelika Maxi-Cosi nadaje się do prania w pralce i jest łatwy do ściągnięcia.

Łatwość użytkowania
Fotelik obrotowy 360° ułatwia zapinanie dziecka
Jednoczesna regulacja szelek oraz zagłówka
Centralny panel do wyboru ustawienia fotelika w stosunku do kierunku jazdy
Wskaźnik wzrostu podpowie Ci, kiedy nadejdzie czas na zmianę kierunku podróżowania Twojej pociechy
Specjalne zapięcia do pasów utrzymują uprząż w pozycji otwartej podczas wkładania dziecka do fotelika
Dopasowanie naciągu szelek za pomocą jednej ręki
Zdejmowany pokrowiec

Wygoda
7-stopniowa regulacja zagłówka: fotelik rośnie razem z dzieckiem
4-stopniowa regulacja pochylenia siedziska w obydwie strony: zapewnia komfort podróżowania i bezpieczeństwo
Wygodne siedzisko ze strefami komfortu w rejonie siedzenia, oparcia oraz zagłówka
Ochraniacze ramion i krocza dla zwiększenia komfortu podróżowania

Bezpieczeństwo
Zgodność z normą i-Size (R129): spełnia najnowsze wytyczne dla fotelików samochodowych
Możliwość podróżowania tyłem do kierunku jazdy do około 2 roku życia (87 cm), co zapewnia zwiększoną ochronę głowy oraz szyi
System ISOFIX z górnym paskiem mocującym typu top tether: bezpieczny i łatwy montaż fotelika
Zagłówek z materiałem absorbującym energię uderzenia zapewnia zwiększoną ochronę podczas uderzenia bocznego,
5-punktowa zintegrowana uprząż zapewnia prawidłowe zapięcie dziecka
Antypoślizgowe ochraniacze stabilizują dziecko podczas czołowego uderzenia
System A.S.B (automatyczny pas bezpieczeństwa) zapewnia poprawne połączenie bazy i siedziska
Specjalne oznaczenia informują Cię, czy system ISOFIX jest poprawnie wpięty i czy górny pasek mocujący ma odpowiednie napięcie

Ogólne
Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy od 61 cm do 87 cm wzrostu (od około 4 miesiąca do 2 roku życia)
Podróżowanie przodem do kierunku jazdy od 76 cm do 105 cm wzrostu K3(od około 15 miesiąca do 4 roku życia)
Kompaktowa budowa pasująca do mniejszych samochodów

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl