Wsadzanie Twojego malucha do samochodu staje się coraz trudniejsze z wiekiem. Na szczęście fotelik Axiss od Maxi-Cosi odwraca się w Twoją stronę, aby ułatwić Ci zapięcie dziecka. Unikalny napinacz pasa bezpieczeństwa sprawia, że fotelik jest zawsze ciasno dopasowany.

Montaż
Jeśli szukasz obrotowego fotelika samochodowego dla malucha, który możesz zainstalować w samochodzie za pomocą pasa bezpieczeństwa, Axiss od Maxi-Cosi będzie dla Ciebie odpowiednim wyborem. Unikalny system prowadzenia pasa pokazuje, w jaki sposób zainstalować fotelik. Dodatkowy napinacz pasa bezpieczeństwa dodatkowo dociąga pas, dzięki czemu fotelik jest zawsze ciasno dopasowany. Daje to pewność, że fotelik został zainstalowany prawidłowo. Montaż jest dokładnie opisany w naszej instrukcji obsługi, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces.

Fotelik pasuje do większości samochodów, ponieważ do bezpiecznego montażu wykorzystuje samochodowy pas bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo
W fotelikach Maxi-Cosi przewieźliśmy ze szpitala do domu ponad 50 milionów maluchów. Naszym najwyższym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo podróżowania Twojego maleństwa. Nasze innowacyjne foteliki samochodowe chronią Twoje dziecko i umożliwiają bezpieczne, rodzinne podróżowanie każdego dnia. Fotelik samochodowy Axiss posiada System ochrony bocznej, który zapewnia dodatkową ochronę w przypadku uderzenia bocznego. System ten zmniejsza ryzyko urazu, pochłaniając siłę uderzenia. System ochrony bocznej chroni dziecko przed uderzeniem bocznym. Napinacz pasa bezpieczeństwa dodatkowo dociąga pas, dzięki czemu fotelik jest odpowiednio ciasno dopasowany

Obrotowy fotelik samochodowy w zakresie 90°
Fotelik Axiss od Maxi-Cosi jest bardzo dogodny w użytkowaniu dla rodziców. Fotelik obraca się w Twoim kierunku w zakresie 90°, wobec czego możesz łatwo umieścić w nim Twojego malucha i bez trudu zapiąć uprząż. Fotelik Axiss rośnie razem z Twoim dzieckiem. Uprząż oraz zagłówek można w prosty sposób dostosować, aby zapewnić odpowiednią pozycję wraz ze zmieniającym się wzrostem dziecka. Dodatkowo, Axiss oferuje 8 pozycji pochylenia siedziska od pozycji wyprostowanej, aż po pozycję przeznaczoną do snu. Dzięki temu Twoje dziecko podróżuje komfortowo w każdej sytuacji.

Zdejmowany pokrowiec
W podróży jedzenie i picie nie zawsze trafia do buzi. Twoje maleństwo może się również źle poczuć. Właśnie dlatego pokrowiec fotelika Maxi-Cosi można zdjąć i nadaje się do prania w pralce.


Łatwość użytkowania
Montaż fotelika dla maluchów Axiss odbywa się za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa
Fotelik posiada haczyki, które utrzymują uprząż w pozycji otwartej, dzięki czemu możesz łatwo włożyć oraz wyjąć Twoje dziecko z samochodu
Fotelik obraca się w kierunku rodzica w zakresie 90°, co pozwala na łatwe umieszczenie dziecka w samochodzie
Pokrowiec fotelika można zdjąć
Pokrowiec fotelika można prać w pralce

Wygoda
8 wygodnych pozycji pochylenia siedziska od pozycji siedzącej, aż do pozycji przeznaczonej do spania
Regulowana uprząż oraz zagłówek zapewniają odpowiednie dopasowanie do rosnącego dziecka
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl