Fotelik samochodowy Neal

Fotelik Neal to znakomite połączenie dynamicznego i eleganckiego designu, a także wysokich standardów komfortu oraz bezpieczeństwa. Produkt został poddany rygorystycznym testom zderzeniowym i uzyskał homologację i-Size. Model Neal posiada duży zakres możliwości zmian ustawienia, a dzięki 14-stopniowej regulacji wysokości zagłówka dzieci mogą z niego korzystać aż do osiągnięcia 150 centymetrów wzrostu.

Fotelik samochodowy Neal zaprojektowaliśmy z myślą o nieco starszych dzieciach z grupy wzrostowej 100 – 150 centymetrów, będącej odpowiednikiem II i III grupy wagowej (odpowiednio 15-25 kilogramów i 22 – 36 kilogramów). Produkt posiada szereg rozwiązań podnoszących poziom bezpieczeństwa w podróży, jak również pozwalających rosnąć mu wraz z dzieckiem. Solidna konstrukcja fotelika została wzmocniona energochłonnymi materiałami, a szeroki wyprofilowany zagłówek z ochroną boczną zapewnia w przypadku kolizji wysoki standard ochrony głowy i ramion. Lionelo Neal został wyposażony w 3-stopniową regulację oparcia, a także 14-stopniową regulację wysokości zagłówka, dzięki czemu fotelik można stosować do momentu, aż dziecko osiągnie 150 centymetrów wzrostu.

Lionelo Neal posiada homologację i-Size, która potwierdza jego wysoki poziom bezpieczeństwa. Atest przyznawany jest tylko tym produktom, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy symulujące zderzenia czołowe, boczne i tylne. Ponadto fotelik Neal został poddany szeregowi wewnętrznych kontroli oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym RDW. Model spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa ECE R129. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją oraz programem Lionelo Assistance. (podlinkować)

Fotelik Neal jest instalowany przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX i pasa samochodowego bądź samego pasa bezpieczeństwa. Przyjęte rozwiązanie redukuje siły, które oddziałują na małego podróżnika w przypadku gwałtownego hamowania czy kolizji. Produkt został wyposażony w podwójny system zabezpieczenia przed niechcianym wypięciem z systemu ISOFIX, co pozwala mu zachować prawidłowe ułożenie i podnosi poziom bezpieczeństwa dziecka. Montaż fotelika jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu nie wymaga zbyt wiele czasu.

Model Neal jest dostosowany zarówno do krótkich, jak i dłuższych podróży. Obszerne oparcie z piankowym wypełnieniem zapewnia wysoki komfort przemieszczania się, a wzmocnienie w strefie odcinka lędźwiowego dba o właściwe ułożenie kręgosłupa. W celu zapewnienia wygodnych warunków jazdy oparcie produktu zostało wyposażone w efektywny system wentylacji, który niweluje nadmierne pocenie i ryzyko przegrzania. Jego działanie wspiera obicie wykonane z przyjaznego dla skóry dziecka materiału, które w razie większych zabrudzeń można zdjąć i wyprać w temperaturze 30° C.

  • Zakres wzrostowy: 100 – 150 cm
  • Homologacja i-Size
  • Montaż przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX + pasa samochodowego lub samochodowego pasa bezpieczeństwa
  • System zabezpieczający przed niechcianym wypięciem ISOFIX
  • Boki fotelika wzmocnione EPS
  • 3-stopniowa regulacja oparcia
  • 14-stopniowa regulacja zagłówka
  • Zdejmowana tapicerka nadająca się do prania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl