Lionelo Bastiaan Fotelik Samochodowy RWF 360 to fotelik przezanczony dla dzieci w grupie wagowej 0-36kg. Siedzisko umieszczone na bazie z systemem isofix, która pozwala na obrót siedziska o 360 stopni.

Regulacja
Lionelo Bastiaan posiada 7 stopniową regulację zagłówka, dzięki czemu fotelik rośnie razem z dziekiem.
4 poziomy pochylenia oparcia z pozycji siedzącej do lężącej, której można dokonać za pomocą jednej ręki.

Obrotowy
Fotelik Lionelo Bastiaan posiada funkcję obrotu siedziska o 360 stopni dookoła własnej osi, bez konieczności wypinania z pasów bezpieczeństwa. Maluszek może podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a rodzic może łatwo i prawidłowo umieścić dziecko w foteliku, ustawiając siedzisko przodem do drzwi.
5-cio punktowe pasy
Pasy bezpieczeństwa posiadają specjalne silikonowe pokrycie od spodu, które zapobiega ich przesuwaniu się. Pasy umieszczone w prawidłowym miejscu skutecznie poprawiają bezpieczeństwo podczas podróży. Grube wypełnienie pasów korzystnie wpływa na komfort podróży.

Wkładka redukcyjna
Wyjmowana wkładka zapewnia indywidualne dopasowanie do potrzeb dziecka. Wykonana z wytrzymałego i mocnego materiału, który jednocześnie jest delikatny dla skóry dziecka. Wkładka zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki zewnętrznej warstwie wykonanej z perforowanego materiału.

Isofix
Szybki i trwały system mocowania fotelika za pomocą systemu isofix, który zapewnia mniejsze siły oddziałujące na dzieko podczas kolizji lub nagłego hamowania.

Top Teather
W razie zderzenia czołowego, pas znajdujący się w górnej części systemu podtrzymującego, zmniejsza odchylenie głowy maluszka do przodu.

Materiał
Fotelik Bastiaan został wykonany z wysokiej jakości miękkich i elestycznych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Samo odkurzanie pozwoli na pozbycie się większości zabrudzeń. Fotelik posiada prowadnice pasów, które zapobiegaja przecieraniu się materiałów pod wpływem długotrwałego nacisku pasów.

Daszek
Fotelik Bastiaan posiada specjalny zdejmowany daszek przeciwsłoneczny, który zapewni pełnię komfortu podczas podróży.

Baza Isofix /wbudowany Isofix: Tak
Grupa wagowa: 0-36 kg
Jednoczesna regulacja wysokości uprzęży i zagłówka: Nie
Kierunek montażu: Przodem lub tyłem
Montaż przodem od-do: 9-36 kg
Montaż tyłem od-do: 0-18 kg
Norma I-Size: Nie
Obrotowe siedzisko: Tak
Ocena ADAC:    -
Pochylane oparcie: Tak
Sposób montażu: Złącza Isofix
Tapicerka zdejmowana do prania: Tak
Waga (kg): 4,3
Wiek dziecka w przybliżeniu: 0-12 lat
Wkładka redukcyjna dla noworodka: Tak
Wskaźniki prawidłowego montażu: Nie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl