Fotelik samochodowy Solution S i-Fix
Zaprojektowany z myślą o Twoim dziecku: fotelik samochodowy Solution S i-Fix rośnie wraz z Twoim dzieckiem od 3 do 12 roku i jest zgodny z najnowszą regulacją UN R129/03 dotycząca systemów zabezpieczeń stosowanych w fotelikach samochodowych i wprowadzającą ulepszone procesy testowania w przypadku kolizji bocznej.

Fotelik samochodowy Solution S i-Fix
Odchylany zagłówek zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu, co wraz z ulepszonym Systemem Ochrony Bocznej zwiększa bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. Dodatkowo, 12 pozycji regulacji wysokości zapewnia wygodną podróż dla Twojego rosnącego dziecka.

Opatentowany odchylany zagłówek
Zintegrowany System Ochrony Bocznej
System wentylacji
12 pozycji regulacji zagłówka

Zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu
Odchylany zagłówek to opatentowana technologia, która zapobiega opadaniu główki dziecka do przodu podczas snu. Zapewnia, że głowa dziecka stale pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co jest szczególnie ważne w przypadku kolizji bocznej.

Redukuje siły kolizji bocznej
Ulepszony System L.S.P. fotelika Solution S i-Fix oferuje dodatkową ochronę w przypadku kolizji bocznej. System Ochrony Bocznej redukuje siły powstałe w wyniku uderzenia bocznego o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika bez L.S.P.

Rośnie wraz z dzieckiem
Solution S i-Fix rośnie wraz z Twoim dzieckiem od 3 do 12 roku żcia. 12 pozycji regulacji wysokości gwarantuje komfortową podróż dla dziecka o każdym wzroście. Ochraniacze w zagłówku również rosną wraz z Twoim dzieckiem.

Komfortowa temperatura
Zintegrowany system wentylacji siedziska Solution S i-Fix zapewnia odpowiednią temperaturę w nawet najbardziej upalne dni.

Dodatkowa stabilność i bezpieczeństwo
Solution S i-Fix wyposażony jest w system ISOFIX dla łatwego i stabilnego montażu.

Komfortowa podróż przez wiele lat
Szeroka i głęboka poduszka siedziska gwarantuje komfortową podróż dla dziecka przez wiele lat.

Idealne dopasowanie
Regulowane oparcie pozwala na idealne dopasowanie fotelika do siedzenia samochodowego.

Bezpieczeństwo dla Twojego dziecka
Skorupa absorbująca energię redukuje siły powstałe w momencie kolizji i oddala je od dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl