SIRONA - SYSTEM PRZEWOŻENIA TYŁEM
Bezpieczny fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy do 18 kg (ok. 4 lat)
Fotelik zamontowany tyłem do kierunku jazdy, w przypadku zderzenia czołowego, zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń o ponad 80%, w porównaniu do tradycyjnego fotelika zamontowanego przodem z systemem pasów. Siła uderzenia absorbowana jest przez znacznie większą powierzchnię.*

Bezpieczna podróż, tyłem do kierunku jazdy aż do 4 lat.
System obrotowy 360° złatwą pozycją do wsiadania
Przodem do kierunku jazdy z poduszką bezpieczeństwa (9-18 kg)
Instalacja na Isofix za jednym kliknięciem
Teleskopowy system Linear Side-impact Protection (L.S.P. System)
Wiodące organizacje konsumenckie zalecają przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak to możliwe. Również ponad grupę 0+. Doskonały poziom bezpieczeństwa. Świetna funkcjonalność, dzięki zastosowaniu pionierskiej technologii. Fotelik Sirona, został zwycięzcą najnowszego testu Stiftung Warentest (6/2013) w grupie 0 + / 1. * Według badań przeprowadzonych przez VTI - Swedish Road i Transport Research Institute (Rapport 489A, 2003)

ŁATWE WSIADANIE I WYSIADANIE
Obrót 360° Świetny system obrotowy 360 ° ułatwia życie i zmniejsza obciążenie pleców rodziców.
Doskonały mechanizm obrotowy sprawia, że łatwo można zmienić pozycje: przodem i tyłem do kierunku jazdy, bez wyjmowania fotelika z samochodu. Wsiadanie i wysiadanie jest teraz bardzo łatwe. Fotelik obraca się, dzięki czemu można go łatwo ustawić w stronę drzwi.

MONTAŻ ISOFIXU ZA POMOCĄ JEDNEGO KLIKNIĘCIA
Tyłem i przodem do kierunku jazdy. Prosta instalacja Isofix w obu pozycjach, przodem i tyłem do kierunku jazdy pozwala na szybki i bezpieczny montaż fotelika. Fotelik Sirona jest montowany tylko przy pomocy systemu Isofix. Konstrukcja bazy pomaga absorbować siłę uderzenia w przypadku zderzenia czołowego i zapewnia wysoki poziom stabilności. Ta technologia pozwala uniknąć błędów przy montażu i podnosi bezpieczeństwo.

TECHNOLOGIA SEAT-TO-CHASSIS
Samochód i fotelik połączone ze sobą.
Innowacyjna technologia Seat-to-chassis łączy fotelik z karoserią samochodu.
W momencie wypadku, siła uderzenia przekazywana jest bezpośrednio na karoserię i powoduje aktywację systemów bezpieczeństwa w samochodzie oraz szybki rozdział sił w początkowych fazach uderzenia.

TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P.
Dodatkowa ochrona przy zderzeniu bocznym Linear Side Protection. System teleskopowy L.S.P absorbuje siłę w bardzo wczesnym etapie (patent). Niezależnie od tego, czy fotelik jest w pozycji przodem czy tyłem do kierunku jazdy L.S.P. CYBEX Sirona zwiększa bezpieczeństwo, . Teleskopy L.S.P. mogą być regulowane niezależnie, dopasowując się do siedzenia i typu pojazdu. Przy uderzeniu bocznym pochłaniają siłę, razem z osłonami głowy i ramion. (patent)

ALTERNATYWNIE, PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY
dla dzieci od 9-18 kg. Starsze dzieci, z powodu wzrostu i wagi, mogą potrzebować więcej miejsca na nogi. CYBEX Sirona może być używany przodem do kierunku jazdy z poduszką bezpieczeństwa - od 9-18 kg (ok. 9 miesięcy do 4 lat)

PŁYNNA REGULACJA PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA Z TECHNOLOGIĄ A.R.T.
Bezpieczeństwo bez ograniczeń. Regulowana poduszka bezpieczeństwa z technologią A.R.T., redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi i barku, nie ograniczając jednocześnie dziecka. Dzięki nowemu zintegrowanemu systemowi zapinania pasów, nie ma już potrzeby zapinania poduszki osobno.
W pozycji przodem do kierunku jazdy, dziecko jest chronione przez regulowaną poduszkę bezpieczeństwa, która pochłania energię uderzenia na całej swojej powierzchni. W porównaniu do pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa ryzyko nadwyrężenia szyi zostało zredukowane. Co więcej, w momencie zderzenia, nowy system Active Response Technology pozwala utrzymać dziecko w bezpiecznej strefie fotelika. Nowy system zapięć poduszki nie wymaga użycia pasów samochodowych.

KOLORY I RODZAJE TKANIN
Bezpieczeństwo, Styl i Funkcjonalność
Podtrzymując tradycję wyznaczania trendów we wzornictwie, foteliki z linii PLATINUM oferują szeroki wybór kolorów i dwa rodzaje tkanin.

Wersja Comfort: miękka i przytulna tapicerka fotelików serii Platinum w dziesięciu kombinacjach kolorystycznych. Wersja Plus: Uzyskuje swój charakterystyczny wygląd dzięki ekskluzywnej i wyjątkowo trwałej, denimowej tkaninie o diagonalnym splocie. Oferowana jest w 5 róznych zestawieniach kolorów.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl