Najlżejszy wózek spacerowy Chicco!

OHlalà 3 to super-lekki wózek spacerowy Chicco. Nowoczesny i przyciągający wzrok, wygodny zarówno dla rodziców, jak i dzieci, zgodny ze standardami bezpieczeństwa. Homologowany do użytku od dnia narodzin do 15 kg. Bardzo praktyczny i funkcjonalny, zwrotny i łatwy do manewrowania dzięki nowym kólkom. Po złożeniu jest wyjątkowo niewielki. OHlalà 3 to idealny sojusznik dla wszystkich rodziców.

OHlalà 3 to super lekki wózek, homologowany od urodzenia do 15 kg. Nowoczesny, modny i przyciągający wzrok - spacerując z dzieckiem nie da się Was nie zauważyć!

OHlalà 3 jest tak lekki – waży tylko 4,2 kg - że bez problemu można go podnieść jednym palcem! Składa się do bardzo kompaktowych wymiarów, a samo składanie i rozkładanie wózka jest bardzo płynne i możliwe przy użyciu tylko jednej ręki, co bardzo ułatwia opiekę nad dzieckiem. Po złożeniu jego pałąk można wykorzystać jako uchwyt do przenoszenia złożonego wózka.

OHlalà 3 jest łatwy w prowadzeniu i niezwykle funkcjonalny, co czyni go idealnym sprzymierzeńcem rodziców. Dzięki połączonej rączce, wózek prowadzi się bardzo łatwo i lekko. Oparcie siedziska można regulować do kilku pozycji, w tym do pełnego rozłożenia na płasko. Miękko wyściełane siedzisko, przyjemne w dotyku osłonki na szelki i pas krokowy zapewniają komfort dziecku. Zarówno wygodne oparcie, jak i regulowany podnóżek stanowią idealne rozwiązanie dla komfortu i potrzeb dziecka.

Wózek OHlalà 3 został wyposażony w większe i twardsze koła, dzięki czemu komfort jazdy jest zdecydowanie większy, a wózek łatwiej radzi sobie w czasie jazdy po nierównym terenie. Teraz bez ograniczeń można używać go na każdej nawierzchni.

Rozsuwana budka UV 50+ z ukrytym segmentem zapinanym na zamek stanowi ochronę podczas spacerów na świeżym powietrzu.

Nowa, modna kolekcja prezentuje zupełnie nowe tkaniny oraz stylowe detale, takie jak kolorowa rama wózka, nowy krój tapicerki i wreszcie nowy wzór tłoczonego materiału. Tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać.

Do wózka jest dołączony zestaw akcesoriów - okrycie przeciwdeszczowe, pałąk i obszerny kosz na zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl