Chicco Goody, samoskładająca się spacerówka!

Spacerówka Goody Plus to prawdziwie innowacyjny i modny wózek spacerowy, wyposażony w niezwykły system składania, który naprawdę upraszcza życie. Ten rewolucyjny mechanizm składania pozwala na złożenie wózka jednym ruchem. Mechanizm składania wózka umieszczony został na jego rączce – wystarczy wcisnąć mechanizm i pozostawić wózek do samoistnego złożenia. Złożenie wózka możliwe jest w dowolnej konfiguracji zarówno siedziska, jak i budki. Rozkładanie wózka odbywa się także przy użyciu tylko jednej ręki. Możliwe jest także złożenie samego pałąka, aby uzyskać jeszcze większą kompaktowość.

Szerokie i komfortowe siedzisko wyposażone zostało w wyściełane osłonki na ramiona i pas krokowy w kolorze tapicerki oraz regulowany podnóżek. Anodowane rurki, oprócz tego, że dodają wózkowi wyglądu premium, dodatkowo są trwalsze i bardziej odporne na zarysowania. Rączka do prowadzenia wózka, pałąk, górna część siedziska oraz strefa podnóżka zostały wykończone wysokiej jakości eko-skórą. Jasne, kontrastujące przeszycia na siedzisku nadają wózkowi nowoczesnego wyglądu.

Budka ma wszyty specjalny klin, dzięki któremu można ją w razie potrzeby powiększyć – wystarczy rozsunąć stylowy suwak. Budka chroni dziecko dzięki filtrowi UV o współczynniku UVP 50+.

Wózek wyposażony został w 4 przezroczyste koła z poliwęglanu dla podkreślenia stylu wózka i wysokiego stopnia manewrowania. Koła wózka wyposażone zostały w łożyska kulkowe, dzięki czemu wózek prowadzi się bardzo płynnie i lekko. Wszystkie koła są amortyzowane.

 

Co jeszcze oferuje spacerówka Goody Plus?

- homologacja od urodzenia aż do 22 kg, co pozwala użytkować ją jeszcze dłużej!

automatyczne składanie

- rozkładanie tylko 1 ręką

- bardzo kompaktowy po złożeniu: tylko 56x46,5x25 cm!

waży tylko 6,9 kg

- budka z możliwością poszerzenia

- anodowane, dużo trwalsze rurki stelaża

- łożyska kulkowe - poliwęglanowe kółka

- eleganckie i modne detale z ekoskóry.

 

Goody Plus NAPRAWDĘ upraszcza życie!

  • Z Goody Plus łatwo przemkniesz między wąsko rozstawionymi stolikami, bo szybko i łatwo (automatycznie) złożysz i przeniesiesz swoja fantastyczną spacerówkę!
  • Goody Plus szybko i łatwo (automatycznie!) złożysz i włożysz do bagażnika samochodu!
  • Miejskie przeszkody - wysokie schody i brak windy - to żaden problem! Łatwo je pokonasz z dzieckiem i spacerówką Goody Plus, którą szybko i łatwo (automatycznie) złożysz i przeniesiesz!
 

Innowacyjny system składania, szerokie i wygodne siedzisko homologowane od urodzenia do 22 kg, niska waga i maksymalna łatwość użytkowania i doskonałe wykończenie sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i dzieci w każdej sytuacji.  Dodatkowo Goody Plus jest kompatybilny z miękką gondolą Chicco and fotelikami samochodowymi Kaily i Kiros i-Size.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl